DD Hammocks Frontline s moskytiérou

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v natura-nuova

• Příjemný a pevný materiál. Prostorná i pro mých 186cm, promyšlená a pohodlná hamaka, rychlé zavěšení a složení. Dříve jsem spal na zemi a po vyzkoušení hamaky se už na zem nevrátím. Doporučuji koupit Underblanket a to i na léto. Za ty peníze se určitě vyplatí, krásně odizolovaná záda, teplíčko a stačí lehčí spacák. Z důvodu rozmazlenosti jsem zakoupil ještě provedení XL, doporučuji, skvělá hamaka.
  • , zakoupeno v natura-nuova

• Dvojitá "podlážka" ,možnost postavit jako stan s ochranou proti létající a plazící se havěti
    • Cena obpovídá kvalitě

• Prostorná
    • Velmi dobře zpracovaná
    • Jednoduchá
    • Moskytiéra

Produkt nemá žádné parametry.

Celouzavíratelná, prodyšná hamaka s moskytiérou a s dvojitým dnem pro vložení karimatky nebo zakokonování se. Velmi prostorná a pohodlná hamaka. Hamaku lze postavit na zemi jako stan a má poutka pro uchycení vnějšího zateplení. Uvnitř hamaky jsou čtyři užitečné kapsy na věci. Při uzavření je hamaka prodyšná.

• Cena obpovídá kvalitě

• Jednoduchá
    • Moskytiéra

• Kvalita provedení i vzhled
    • ?

Zatím jsem zkoušel jen doma,ostrá zkouška proběhne až někdy na jaře i přes mé problémy s plotýnkami se mi leželo dobře,jen na zipy dám delší šňůrky a jak jak dorazí F-2 z Lanexu vyměním vázání za na míru vyrobená napínáky a zároveň si rovnou udělám i provázkové karabiny.
    Trochu zamrzí že výrobce nedomyslel uložení výztuh moskytiéry,ježto nemám stejnou látku nechám si na ni všít tunýlek dovnitř obalu.
    Měl jsem trochu obavy z vkládání karimatky ale brnkačka i s alumatkou takže ještě ozkouším miralon 1x2 metry pro dosti chladné noci :-)

natura-nuova (prodejce)

Dobrý den Standy a srdečně zdravím :)
    Velice Vám děkuji za pozitivní hodnocení naší DD hamaky. Jen pro zákazníky, kteří se třeba nedostanou k podrobnému prozkoumání naší nabídky bych chtěl doplnit, že velmi bytelné hlavní úvazy hamaky, které máte v plánu vyměnit za Vámi sehnaná jiná lana, lze i z naší vlastní nabídky nahradit velice propracovaným úvazovým systémem Whoopie Slings, který je velice lehký, nevážou se žádné uzly a i tu lankovou karabinku-krom jiných v nabídce máme. Ale možná naše řešení vyjde dražší, než Vámi vymyšlený úvaz a navíc si třeba rád pohrajete a proto jdete touto Vaší cestou.
    Potom jsem ještě přes veškeré přemýšlení nedospěl k tomu, kde by mohla být chyba v uložení výztuh moskytiéry. Úplně rozumím, že ne každý to může považovat za chytré řešení, jen bych chtěl uvést, že na obou koncích moskytiéry je svrchu našit tunýlek, do kterého se malým otvorem vkládá přiložená, třídílná výztužná tyčka. Tato tam spolehlivě sedí. dokonce i svrchu tunýlku jsou našita tři očka, do kterých se dá jako výztuha vložit třeba klacek, místo té tyčky a mně to tedy naprosto spolehlivě funguje. Ale jak jsem psal, píši jen pro objasnění zákazníkům a třeba právě Vám to z nějakého specifického důvodu nevyhovuje.
    Mejte se krásně a zdravím do Valašského Císařství! :)